kontakty

pobytový tábor pro děti s angličtinou

Ve spolupráci s organizaci "STAN" (Special Team for Adventure in Nature) nabízíme letní pobytové tábory s angličtinou. Děti od těch nejmladších až po nejstarší (10 - 18 let) doprovodí zajímavým příběhem a outdoorovými aktivitami tým složený z rodilého mluvčího a zkušených českých vedoucích.


Pobytový tábor - adrenalinové aktivity Pobytový tábor - adrenalinové aktivity Pobytový tábor - adrenalinové aktivity Pobytový tábor pro děti s angličtinou


proč si vybrat právě tento letní jazykový tábor


  • zahraniční lektoři - tábory vedou lektoři ze zahraničí, vysokoškolsky vzdělaní
  • zkušení vedoucí - zahraniční tým vedoucích je doplněn českým týmem - profíky, se zkušenostmi z našich jiných táborů
  • skvělé prostředí - pro realizaci jazykových táborů bylo vybráno skvělé vybavené středisko Relaxa v Jeseníkách
  • atraktivní program - na jazykových táborech je atraktivní program stejně důležitý, jako anglická konverzace.
  • metodika - žádné sezení v lavici, žádné šprtání. Aktivní konverzace, od rána do noci....v programu, v reálné akci.


Název táboru
(Pro více informací klikněte na název táboru)
Termín Věk Pokročilost Cena
Harry Potter (anglický) 9. - 18. 07. 2018 8 - 12 Mírně pokročilí 5.550,- Kč
Sport camp (anglický) 18. - 24. 07. 2018 12 - 16 Mírně pokročilí 4.170,- Kč


středisko Relaxa

Středisko se nachází v Jeseníkách u Rýmařova.

Rekreační středisko Relaxa - mapa
GPS: 49°58'25.707"N, 17°12'33.035"E

Adresa:
Rekreační středisko Relaxa
Žďárský potok 64
Stará Ves u Rýmařova
793 43


vybavení střediska

Bazén, plážový volejbal, bar, venkovní terasa s grilem, inu, nejen adrenalin a dobrodružství, ale také komfort a pohodička, to je Relaxa.
Celková kapacita Rekreačního střediska RELAXA je 90 stálých lůžek, dále je na pokoje možno umístit celkem 10 přistýlek, celková špičková kapacita střediska je tedy 100 osob.
Většina pokojů je 5 - 7 lůžková, pokoje v druhém patře jsou vícelůžkové. WC a sprchy jsou vždy pro několik pokojů společné. Jak můžete vidět na fotografiích, je budova kompletně zrekonstruována, což platí i o společných a ubytovacích prostorách, WC a sprchách.


Pobytový tábor pro děti s angličtinou Pobytový tábor pro děti s angličtinou Pobytový tábor pro děti s angličtinou Pobytový tábor pro děti s angličtinou

Pobytový tábor pro děti s angličtinou Pobytový tábor pro děti s angličtinou Pobytový tábor pro děti s angličtinou Pobytový tábor pro děti s angličtinou

Pobytový tábor pro děti s angličtinou Pobytový tábor pro děti s angličtinou Pobytový tábor pro děti s angličtinou Pobytový tábor pro děti s angličtinouČasto kladené dotazy (odpovídá hlavní vedoucí jazykových táboru Bára Cwak)

1. Jak moc se na táboře komunikuje v angličtině?
Snažíme se o nepřetržitou komunikaci, ale při složitějších hrách, bezpečnostních pravidlech nebo složitějších organizačních pokynech přecházíme do češtiny. Protože za celý den je té angličtiny opravdu hodně, večery bývají sice spojené s angličtinou, ale program je volnější a v češtině komunikujeme více.


2. Kolik je dětí v jednotlivých turnusech?
Jednotlivé turnusy obvykle čítají mezi 25 – 30 dětmi. Výjimečně se najde i turnus, který zaujme více a v tu chvíli se počet šplhá ke 40. Programu to ale nijak nevadí, protože děti namístě přerozdělujeme do menších gramatických skupin podle jejich úrovně.


3. Kolik zahraničních lektorů je na turnusu?
Na všech turnusech jsou vždy dva zahraniční lektoři, jsou to rodilí mluvčí z různých zemí. Při výběru lektorů spolupracujeme s organizací Aiesec.


4. Mají děti i nějaké osobní volno?
Program denně probíhá od 9:00 do 11:45. Odpolední klid je do 13:30 a pak další program do 17:45 a následuje ještě večerní program od 19:00 do 20:30 (někdy až 21:00). Volný čas mají děti o poledním klidu a večer po programu do 22:00, kdy začíná večerka. Nepřetržitě 24 hodin je držená služba vedoucích, kteří na děti dohlíží a jsou jim k dispozici i ve volnu, čase jídel atd. Podle metodických pokynů MŠMT zahrnujeme dle délky turnusu 1 (7-denní turnusy) až 2 (turnus Mafia) volnější odpoledne, kdy je čas na koupání, klidnější program, relaxační aktivity atd...


5. Jaké mají děti výsledky s angličtinou po absolvování vašich táborů?
Letošní ročník je již třetí. Cca 40% účastníků jsou přitom děti z předchozích let, jejich kamarádi a sourozenci. To bereme jako hlavní důkaz toho, že rodiče jsou s tábory spokojení, důvěřují nám a vidí výsledky naší práce. Není možné očekávat, že se děti během 7 dní posunou o několik úrovní výš. Především v oblasti slovní zásoby jsou ale úspěchy výrazně patrné. Přichází i mnoho bezprostředních pochvalných a děkovných emailů ze strany rodičů.


6. Jak je to s dopravou na váš tábor?
Na naše tábory se sjíždějí děti z celé republiky, tudíž si dopravu každý organizuje sám nebo můžete využít naše svozy z těchto měst: Brno, Olomouc, Ostrava, Praha.

V případě že máte nějaké další dotazy, neváhejte nás kontaktovat - email m.ondrejkova@za.cz nebo tel. 731 609 017

Tábory pro děti s angličtinou: Příměstský tábor pro děti s angličtinou | Pobytový tábor pro děti s angličtinou