kontakty

sport camp I. girls in action - pobytový tábor pro děti s angličtinou

Pobytový tábor pro děti s angličtinou - Sport camp I. Girls in action Název Sport camp je trošku nepřesný, koukni spíš na ten podtitul. Tahle týdenní session nebude totiž především o sportu, ale o tobě. Jen a jen o tobě. Nefalšovaná týdenní dámská jízda se vším, co k tomu patří. Takže se můžeš už teď začít těšit na lekce zumby, aerobicu, žonglování, tanečně-sporotvní semináře a důkladné protahování.

Vysvětlíme si jak vyzrát na "choulostivé"partie. Jak se zpevnit a cítit se krásná do plavek. Jak to doplnit vhodným jídelníčkem a co celý den pít. Naučíme se masírovat obličej pro zpevnění pokožky a zkusíme se ubránit útočníkovi při trénování sebeobrany. To se pro holku do města vždycky hodí... A nezapomeneme ani na teorie barev, co se k tobě hodí, co s čím zkombinovat. Ladná chůze, jak vyzrát na foťák, kde najít šikovné informace na webu, i to, jak se pracuje s mimikou a gesty tak, aby si tvůj nový objev myslel, že jsi vážně úžasná! To všechno a ještě víc tě čeká právě na "Girls in action".

Tábor je určen těm, kteří už nějaké zkušenosti s angličtinou mají. Mezi doporučené znalosti patří přítomné časy a čas minulý prostý, základní slovní zásoba a alespoň zběžné povědomí o nepravidelných slovesech.


Cena 3.270,- Kč
Termín 22. - 28. 7. 2012
Věková kategorie 12 - 16 let
Pokročilost Mírně pokročilí

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - email m.ondrejkova@za.cz nebo tel. 731 609 017

<< pobytový tábor pro děti s angličtinou