kontakty

Twilight - pobytový tábor pro děti s angličtinou

Pobytový tábor pro děti s angličtinou - Twilight Ocitáme se na začátku 19. století. Svět ještě rozhodně nevypadá tak, jak ho známe dnes. Nikdo z obyvatel malého městečka Forks neví, jak se právě jejich životy změní. Nikdo netuší, kdo jsou členové rodiny Cullenů, která se tu právě usadila. Jisté je ale jedno. Žádná pravidla ještě nejsou stanovena. Žádná mírová domluva neproběhla.

A v lesích kolem Forks se pomalu šíří stín a napětí. Tohle žádný doják nebude, tohle je válka. Musíme zabránit otevřenému střetu. A záleží na tobě za koho budeš hrát, za upíry, vlkodlaky nebo lidi. Tábor je specifický širokou škálou zbraní, které použijeme. Těš se na larpové zbraně, ale i výuku boje muže proti muži, trénink lukostřelců, sebeobranu a nebo Battlefield. A to vážně stojí za to, ve střední Evropě jsou jen dvě místa, kde si s battlefieldovými zbraněmi můžeš zařádit a to je výzva... Navíc to nebolí, nešpiní jako paintball...

Tábor je určen těm, kteří už nějaké zkušenosti s angličtinou mají. Mezi doporučené znalosti patří přítomné časy a čas minulý prostý, základní slovní zásoba a alespoň zběžné povědomí o nepravidelných slovesech.


Cena 3.270,- Kč
Termín 15. - 21. 7. 2012
Věková kategorie 12 - 16 let
Pokročilost Mírně pokročilí

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - email m.ondrejkova@za.cz nebo tel. 731 609 017

<< pobytový tábor pro děti s angličtinou