kontakty

víkendové pobytové kurzy anglického jazyka

Připravili jsme pro vás pobytový víkendový kurz anglického jazyka s rodilým mluvčím.
Zde si výrazně rozšíříte slovní zásobu, naučite se konverzovat a reagovat v základních situacích, ať už se budete potřebovat domluvit v hotelu, restauraci, na cestách, na nákupu, v letadle nebo s neformálně hovořícími přáteli.
Součástí kurzu je gramatická část, lekce věnovaná novým slovíčkům a frázím, konverzace a nacvičování scének, které vám pomůžou zvládnout jazykovou situaci a zbavit se ostychu promluvit.


Víkendové pobytové kurzy Víkendové pobytové kurzy Víkendové pobytové kurzy Víkendové pobytové kurzy

popis kurzu

Víkendový kurz je určen pro každého, kdo je během týdne pracovně vytížen a přesto hledá možnost, jak si zlepšit nebo ověřit v praxi své znalosti anglického jazyka a současně se odreagovat pobytem na čerstvém vzduchu. Kurz bude probíhat v malých skupinkách (5 - 11 studentů) pod vedením kvalifikovaného rodilého mluvčího tak, aby byla zajištěna co možná největší intenzita výuky.O lektorovi

Keyvan získal certifikát "Teaching English as a Foreign Language" na Queen´s University v Belfastu (1991, Velká Británie). V letech 1992 až 1994 pracoval na Univerzitě v Gdańsku (Polsko), později na Univerzitě v Sopotech. Od poloviny 90. let žije v České republice. Do roku 2008 pracoval jako lektor angličtiny na VŠB-TU v Ostravě. Poté pracoval pro řadu jazykových škol v Ostravě. Vedle standardní výuky se zaměřuje na výuku obchodní angličtiny a angličtinu v marketingu či angličtiny technických oborů. Jeho výuka probíhá zábavnou formou a u studentů je velmi oblíbeným lektorem.


informace k ubytování

Horský hotel Hit (www.hh-hit.cz) je situován v krásném a tichém prostředí ve výšce 680 m n. m. uprostřed krásných hlubokých Beskydských lesů na Horní Bečvě. Pokoje jsou dvou a více lůžkové ,všechny se sociálním zařízením, balkonem a vyhlídkou na krajinu. Zájemci o jednolůžkový pokoj neplatí žádný příplatek. Za příplatek lze využít vnítřního bazénu ve vedlejším hotelu Duo.


Chata - víkendové pobytové kurzy Pokoj - víkendové pobytové kurzy Učebna - víkendové pobytové kurzy Restaurace - víkendové pobytové kurzy

cena

Za dvoudenní pobytový intenzivní kurz je 3.980 KČ vč. DPH
Uchazeči našich kurzu mají výraznou slevu.

V ceně je zahrnuto:

  • 16 vyučovacích hodin angličtiny
  • anglická konverzace v průběhu celého pobytu
  • studijní materiály
  • plná penze
  • ubytování v hotelu Hit na Horní Bečvě
  • kupon se slevou na další víkendový kurz
  • osvědčení z kurzu

termíny

Aktuální volné termíny Vám sdělíme telefonicky nebo e-mailem


program kurzu

SOBOTA

do 9:00 příjezd
9:30 - 12.45 výuková část
13:00 - 14:00 oběd
14:00 - 15:00 individuální program
15:00 - 18:15 výuková čast
18:30 - 19:30 večeře
19:30 - 22:00 výuková část formou volné konverzace s lektorem

NEDĚLE

8:00 - 9:00 snídaně
9:00 - 12:30 výuková část
12:30 - 13:30 oběd
14:00 ukončení kurzu

Bližší informace - email m.ondrejkova@za.cz nebo tel. 731 609 017