kontakty

napsali o nás

Pokud jste se zúčastnili některého z naších jazykových kurzů, můžete zde přidat i Váš komentář - jak jste byli s jazykovým kurzem angličtiny nebo němčiny spokojeni.


Renáta Lacinová
Jako úplný začátečník jsem měla z kurzu obavy. Zbytečné!!! Myslím, že si vedeme dobře, a to díky lektorce Markétce, která má s námi svatou trpělivost. Jsem spokojená, že si už sama umím objednat jídlo a pití a dokonce i trošku rozumím. Určitě budu pokračovat i v příštím roce.

Petra Marejková
Příjemné lektorky, zajímavá a motivující forma výuky, atmosféra a kvalita kurzu předčila mé očekávání. Mohu jen doporučit.

Raškovi
Naše děti u vás absolvovali příměstský tábor a byli velmi spokojeni. Příští rok určitě nevynechaji :-)

Gajdušková M. Příbor
Pozitivní a motivující lektoři, výuka splnila mé očekávání.

Kateřina Pavelková
Děkuji za profesionální přístup a kvalitní přípravu na Cambridge PET zkoušky. Zkoušku jsem úspěšně složila, a proto všem vřele doporučuji tento kurz. Také děkuji za vstřícnost a ochotu naší lektorce, která si na nás udělala čas i mimo pravidelnou dobu kurzu.

Milena Jurečková
Milá Karlo a Marcelo, chci oběma poděkovat za to, že jsem úspěšně složila Cambridge PET zkoušky, a to díky Vašemu přípravném kurzu pro tyto zkoušky. Marcele za výbornou organizaci, Karle za skvěle připravené hodiny a profesionální výuku a oběma za velmi vstřícný přístup a vyřešení jakéhokoli požadavku. Pokud se někdo rozhodujete nebo nemáte odvahu jít na zkoušky Cambridge, neváhejte a do kurzů se přihlašte, můžu jedině doporučit.

Blanka Harabišová
Velmi doporučuji kurz angličtiny , paní lektorky jsou velmi profesionální a vstřícné. Naučila jsem se zde daleko více než v jiných kurzech a jsem ráda, že mohu pokračovat dále. Chtěla bych tímto poděkovat paní Karle a paní Marceli za špičkovou výuku a přátelské prostředí .

Ing. arch. Marika Jančová
Děkuji tímto naší lektorce Marcele za zábavné a pohodové hodiny výuky. Jsem nesmírně ráda, že díky ní mne opět EN baví a nemám zábrany mluvit. Těším se na hodiny ve fajn kolektivu.

David K.
S kurzem anglictiny jsem spokojen...doporucuji.

Marcela Buzková
Jazykové kurzy u Zeman Art jsem absolvovala již vícekrát (většinou konverzaci AJ s Markétou), naposledy přípravný kurz na Cambridge PET zkoušky. Vzhledem k úspěšnému složení této zkoušky mohu kurz vřele doporučit.

Jana Zedníčková
Ve vašich hodinách AJ v Kopřivnici mi vyhovuje malý počet studentů a pohodový průběh výuky. Nestresuji se když se nestihnu na hodinu připravit, nebo vypracovat úkol. Zatím jsem ve vaši jazykovce vydržela nejdýl ;-)

Martin D.
The weekend course was great. Thanks

Iva Gocíková z Brna
Na podzim jsem absolvovala váš pobytový víkendový kurz na Horní Bečvě, byl to skvělý víkend. Váš lektor zaujmul opravdu každého ne jen svou profesionalitou, ale i vtipnýpm přistupem k výuce....vytvořil tak velmi uvolněnou a pohodovou atmosféru, díky které nás výuka opravdu bavila. Taktéž personál hotelu byl velmi přátelský a výborně se o nás postaral. Věřím, že se tohoto kurzu po novém roce ještě zůčastním.

Kača studentka VŠ
Konverzacni kurzy s lektorkou Marketou jsou pro mě velmi přínosné a navíc vedené zabavnou formou.

MUDr. Andělová
Kurzy anglického jazyka mohu vřele doporučit, lekce mají spád. Nabyté znalosti jsou utvrzovány průběžným opakováním s maximálním využitím v konverzaci. Lektorky Karla i Markéta jsou opravdové profesionálky. Díky! Těším se na další pokračování.

Svobodová
Navštěvuji kurz angličtiny již šestým rokem a jsem velmi spokojená s profesionální výukou jakou je tento kurz veden. Je super, že v době letních prázdnin mi bylo vyhověno a můžu kurz navštěvovat soukromě.Těším se na víkendový pobyt, který firma Zeman Art chystá na podzim.

Gerlichovi
S manzelem navstevujeme vase kurzy anglickeho jazyka a jsme oba spokojeni, letos i dcera absolvovala "primestsky tabor" pro deti a byla nadsena...vasi agenturu vyuziva opravdu cela nase rodina ;-)

Krpcová Michaela
Chtěla bych za celou studijní skupinu poděkovat naší lektorce Karle, která se nám maximálně věnuje a ve všem nám vychází vstříc. Naše hodiny jsou pohodové, klidné, zábavné, a hlavně pro nás velmi přínosné. Těšíme se na další vyčerpávající lekce:-) DĚKUJEME!

Pešatová Miroslava
Příměstský tábor byl super,syn si moc chválil a byl spokojený!!!Jen tak dál......

Horečka Jaroslav
Vaše kurzy mi vyhovují, jelikož pracuji na směny a podle potřeby kurzy střídám.

Jana Stehlíková
Od Lonškého roku navštěvuji vaše odpolední kurzy angličtiny a jsem spokojena s vaší výukou, líbí se mi, že se klade důraz na konverzaci. Určitě od září budu dále pokračovat a těším se i na kolektiv.Váš komentář

Chcete-li přidat Váš komentář k námi pořádaným jazykovým kurzům, stačí když vyplníte následující formulář.